Atribuită Cumpărare directă

Curatarea scheletului metalic ,demontarea policarbonatului avariat si montarea de policarbonat nou si dotarea statiilor cu cosuri de gunoi la un numar de 10 statii auto

Număr anunț
DA25158931
Autoritate contractantă
COMUNA VACARESTI (CUI 4402620)
Furnizor / câștigător
ADAMO TEMAO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 31114641)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat