Atribuită Cumpărare directă

APROV PT EPURARE NR. NEC. 3986/26.02.20 Ulei Mereta 320 gear oil 4L

Număr anunț
DA25155761
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
Cod CPV
15423000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150,70 RON
Valoare atribuită
1.150,70 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150,70 RON

din 1.150,70 RON estimat