Atribuită Cumpărare directă

PANOURI LATERALE (MATLASATE) -BUC.7*120 = 840 TETIERA - BUC.1*105 = 105 BURDUF MANSA -BUC.2*105 = 210 BURDUF PALONIER -BUC.2*70 = 140 REPARATII CENTURI SIGURANTA -SET2* 285 = 570

Număr anunț
DA25139657
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
C.I.G. PRODCOM SRL (CUI 18393530)
Cod CPV
34721000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.865 RON
Valoare atribuită
1.865 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
29.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.865 RON

din 1.865 RON estimat