Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Q2612A/fx10 compatibil Q2612A/FX-10 2 Cartus toner Minolta TN 118 compatibil TN-118 2 Cartus toner Samsung ML-1660 compatibil ML-1160 1 Cartus toner HP CB435A compatibil CB435A 2 PIX ROUND STICK ALBASTRU BIC BC921403 50 BURETE MAGNETIC WHITEBOARD KORES KO20860 5
- Număr anunț
- DA25152075
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075 RON
- Valoare atribuită
- 1.075 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.