Atribuită Cumpărare directă

1 AC604 ULEI MOTOR CASTROL EDGE TITANIUM FST LL 5W30 1L 1 buc 2 EC550 ACUMULATOR EXIDE 55AH 1 buc 3 ELF EVO 700 10W40 5L 2 buc 4 W79 FILTRU ULEI G 1 buc 5 W75/3 FILTRU ULEI MANN 1 buc

Număr anunț
DA25174828
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
TWO BUSINESS PARTNERS SRL (CUI 31196200)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,34 RON
Valoare atribuită
461,34 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,34 RON

din 461,34 RON estimat