Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII PRESTATE DE TEHNICIENI AUDIO / SUNETIST pentru sonorizare eveniment. Servicii necesare pentru a asigura o calitate superioara a sunetului cu echipamentul pus la dispozitia prestatorului, pentru EVENIMENTUL "ZIUA FEMEII 8 MARTIE”. Manifestarea se va desfasura în data de 29 Februarie 2020, ora 13 la Caminul Cultural din Cornesti, jud Cluj, pe durata a 2 ore si în data de 9 Martie 2020, ora 14 la Casa de Cultura din Mihai Viteazu, jud Cluj, pe durata a 3 ore. Serviciile cuprind urmatoarele - servicii asigurate pe sistemul de sunet al prestatorului- buna functionare a sistemului de sonorizare prin reglaje tehnice adecvate - asigura sonorizarea a tuturor instrumentelor si a solistilor vocali - player negative
- Număr anunț
- DA25153415
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC MOMENT S.R.L. (CUI 24294922)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.