Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARNE KAIZER KG PASTRAMA AFUMATA KG PASTRAMA AFUMATA KG FLEICA PORC KG FLEICA PORC KG FLEICA PORC KG COTLET PORC FARA OS KG COTLET PORC FARA OS KG MUSCHIULET PORC TAV.KG MUSCHIULET PORC TAV.KG MUSCHIULET PORC TAV.KG MUSCHIULET PORC TAV.KG PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 PULPE SUP.DEZ.F.P.ATM CCA PULPE SUP.DEZ.F.P.ATM CCA TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU FL.SALAU DE NIL 300/500

Număr anunț
DA25167577
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,46 RON
Valoare atribuită
772,46 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,46 RON

din 772,46 RON estimat