Atribuită Cumpărare directă

Husa de protectie laptop Apple MacBook Air Pro Retina 13" inch, gri ,material interior din catifea, moale, nu zgarie laptopul. Compatibilitate: orice Macbook de 13inch.

Număr anunț
DA25175201
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL CUGIR (CUI 39638781)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237253-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,50 RON
Valoare atribuită
139,50 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,50 RON

din 139,50 RON estimat