Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: MR.PROPER OCEAN 5L BUC 4 RIVEX GEAM CL.PULV750ML BUC 12 DOMESTOS PINE FRESH 2L BUC 3 EMEKA WHITE PROSOP BUCAT BU 3 WIPE OUT CLOR 2L RE 4 WIPE OUT CLOR FLORAL 2L RE 4 JASOL PAST.DEZINF.145BUC CU 1 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 4 RIVEX CASA FLORAL 4L RE 1 LUSTRO DET.SUPR.LEMN 5L BI 2 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML BU 6 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 TU 4 CLIN WINDOWS PROF 4,5L BU 2 RIVEX GLASS 4L RE 1 DUCK AN.AQUA BLUE AP40G 2 RE 10 DOMESTOS TRIGGER 750ML BU 3 MADERO LAVETE UZ UNIV.10B BU 2 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 3 FINO SACI MENAJ 160L 10BU RE 2 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 6 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 3 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L RE 2 WIPE OUT SAP.L.GINGER500M BU 6 WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML BU 6
- Număr anunț
- DA25175289
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.090,42 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.