Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA. CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK X264/364 LASER - 4 buc CARTUS TONER COMPATIBIL KYOCERA TK-1170-NO CHIP LASER -1 buc CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN-2421 LASER -2 buc CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE505A / CF280A LASER -4 buc CARTUS TONER COMPATIBIL SAMSUNG MLT-D101S LASER - 4 buc CARTUS TONER COMPATIBIL HP CF283A (1.5K) DATAP BY CLOVER LASER 3 buc
- Număr anunț
- DA25159120
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 914,23 RON
- Valoare atribuită
- 914,23 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.