Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 6*2.752; TELINA KG 4*5.505; PATRUNJEL KG 4*5.505; ARDEI KG 3*7.340; PIPER MACINAT BUC 10*... mai departe

Număr anunț
DA25173409
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,36 RON
Valoare atribuită
572,36 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572,36 RON

din 572,36 RON estimat