Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Sanpetru Mare intentiuoneaza sa achizitioneze Serviciile artistice prestate in cadrul evenimentului: „CAT DE FRUMOASA ESTI”

Număr anunț
DA25161938
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Furnizor / câștigător
MIHAI TRĂISTARIU SRL (CUI 22755540)
Cod CPV
92312240-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.400 RON estimat