Atribuită
Cumpărare directă
Se va incheia un contract cu o valabilitate de 24 de luni incepand cu data de 01.03.2020 pentru urmatoarele servicii: -Servicii de internet fix la 5 locatii:2 conexiuni de internet garantat 150 Mbps, instalate la server si statia ITP, 4 conexiuni de internet garantat 90 mbps, instalate la Camerele de supraveghere amplasate in statiile mijloacelor de transport in comun: Cap linie 9 mai, Statia liceul sportiv, Statia piata mare (Parc), Cap linie Artego ; -Servicii de internet mobil:2 pachete Digi Net Mobil Activ cu Viteza in reteaua 3G pana la 21,6 Mbps si 2 modem-uri de date 3G in chirie; -Servicii de telefonie fixa 3 linii fixe la sediu cu minute nelimitate catre Digi fix si mobil si alte retele fixe nationale si 450 minute incluse in alte retele mobile nationale; -13 Abonamente de telefonie mobila cu terminale telefonice mobile incluse in pretul abonamentului (5 abonamente existente si 8 abonamente portate de la operatorul Telekom), la pachet Digi Mobil Business Nelimitat cu minute si Sms-uri nelimitate in reteaua Rcs&Rds si minute nelimitate in alte retele fixe si mobile nationale precum si din principalele retele fixe si mobile din UE, SUA, Canada si China, internet mobil cu trafic nelimitat cu limitarea vitezei 3G dupa primii 10 GB si limitarea vitezei 4G dupa primii 30 Gb;
- Număr anunț
- DA25158887
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.024,52 RON
- Valoare atribuită
- 23.024,52 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.