Atribuită Cumpărare directă

Fasa tifon rola 100x90 -2role *127.90*2=255.80 Detergent manual 400 gr -8 pungi*1.98=15.84 PRETURILE SUNT EXPRIMATE IN LEI SI NU CONTIN TVA LIVRAREA SE FACE LA SEDIUL CLIENTULUI IN MAXIM 24 ORE

Număr anunț
DA25149298
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,64 RON
Valoare atribuită
271,64 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,64 RON

din 271,64 RON estimat