Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar CLESTE BUC 1 71.19 CIOCAN BUC 1 6.81 MASINA INSURUBAT 14.4V BUC 1 524.37 SET DE BIT BUC 1 42.02 DISC 125*1 BUC 5 2.606 DISC 230*1.9 BUC 3 6.3033 BURGHIU 3.5 BUC 1 2.94 BURGHIU 4.5 BUC 1 3.78 BURGHIU 4 BUC 3 3.36 BURGHIU 5.5 BUC 1 5.88 BURGHIU 6.5 BUC 1 7.56 POP NIT 4*16 BUC 1 4.2 FOLIE KG 3.425 10.0847 ROATA ROABA BUC 1 50.42 BUTUC 80 BUC 2 25.21 STECHER CER BUC 1 6.22 STECHER CRUCI BUC 1 9.24 AUTOFORANT 4.2*32 BUC 100 0.0588 SIFON CABINA DUS BUC 1 13.45 REZERVOR WC BUC 1 94.12 ETANSATOR CADA BUC 1 16.81 SILICON MAMUT BUC 1 25.21 SILICON SANITAR BUC 1 13.19
- Număr anunț
- DA25175063
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.030,27 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.