Atribuită
Cumpărare directă
Producator: Husqvarna Motor: 2 timpi Cilindree: 25.4 cm³ Putere: 1.0 kW/1.36 cp Motor X-Torq®: Da Racire motor: Aer Turatia maxima: 8500 rpm Turatia la relanti: 3000 rpm Capacitate rezervor combustibil: 0.51 l Volum rezervor ulei: 0.2 l Consum de carburant: 395 g/kWh Carburant: Amestec benzina+ulei Pompă de carburant: Da Echipament Ham: Da Pas lant: .3/8 mini Lungimea recomandata a sinei: 25-30 cm Lungimea standard a sinei: 30 cm Dimensiuni globale Greutate (fara echipament de taiere): 6.4 kg Lungime extins (cu echipament de taiere): 340 cm Ergonomia Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: 2.3 m/s² / 3.7 m/s² Emisii de zgomot la urechea operatorului: 90 dB(A) Specificatii diverse Comutator de oprire cu revenire automata: Da Pompa de ulei cu debit fix: Da Tija telescopica: Nu Aparatoare posterioara pentru impact: Da Centru de greutate optimizat: Da Rezervor de carburant transparent: Da
- Număr anunț
- DA25175807
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
- Cod CPV
- 44511500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.349,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.349,57 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.