Atribuită
Cumpărare directă
matura-12x10.00,asevi mio-7x14.20,saci gunoi-5x4.12,saci 120l-5x8.32,lavete-5x4.96,mop verde-5x15.88,solutie geam-5x10.00,persil-4x12.53,manusi-10x3.28,detartrant-5x6.64,rola bucatarie-3x7.98,h.igienica-4x11.68,lavete microfibra-3x8.32,coada mop-4x4.12,sapun lichid-5x4.12,burete sarma-3x1.51,clor-11x5.80,odorizant-3x7.48,solutie parchet 5l-1x45.38,solutie pardoseli-3x49.58,ambientador-5x16.72,pons wc-3x15.13
- Număr anunț
- DA25151697
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
- Furnizor / câștigător
- VAMARPUR S.R.L. (CUI 11374990)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.098,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.098,46 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.