Atribuită Cumpărare directă

Documentatie tehnica pentru proiecte instalatii electrice conform HG 907/2016, studii de fezabilitat,in vederea exec.lucrarilor "Inlocuire la,pi iluminat public in loc.Zorile,Urluia,Abrud

Număr anunț
DA25178899
Autoritate contractantă
COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
Furnizor / câștigător
PC OCTET TEHNOPROIECT S.R.L. (CUI 40871127)
Cod CPV
79311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat