Atribuită
Cumpărare directă
Panfood Licatine 30gr, Boromir Faina 1Kg, Rollini Doro prajitura stratificata div.sort.28gr, Biscuiti Daron Lux 5kg, Panfood Salam de biscuiti 65gr, ROMEGA BATON COCOS 48gr, Defne Pasta de tomate cutie 800gr,Rovetrans Ceai 40g diverse sortimente, Defne Castraveti 720, Milandre Croissant diverse sortimente 50gr, Zuzu Iaurt natural 3% 140gr, Bucegi Pate porc 120gr EO,Baneasa taitei cuiburi 200g Baneasa paste fusili 5kg,
- Număr anunț
- DA25161207
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
- Furnizor / câștigător
- SLIK IMPEX SRL (CUI 5882306)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580,45 RON
- Valoare atribuită
- 580,45 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.