Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU 62MM CENTRAT 26/26/62-1buc, BROASCA KALE 153 Y85/35/16-1buc

Număr anunț
DA25162194
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44521110-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,10 RON
Valoare atribuită
52,10 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,10 RON

din 52,10 RON estimat