Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Pe mufa fil.exterior 63x2 - 7 buc * 10.15 Ron = 71.05 Ron Pe mufa fil.exterior 40x1 1/4 - 14 buc * 5.50 Ron = 77.00 Ron Teu bransare cu colier EF DN160/63 - 5 buc * 132.00 Ron = 660.00 Ron Teu bransare cu colier EF DN160/40 - 8 buc ... ... Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;Ciclu de Viata si Aviz Sanitar.
- Număr anunț
- DA25172282
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- ARIX IMP-EX SRL (CUI 5627800)
- Cod CPV
- 44115200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.996,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.996,65 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.