Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere a echipamentelor informatice. Pretul este de 500 RON lunar pentru un numar de maxim 10 echipamente. Service post-garantie pe baza de abonament ce include: o revizie planificata lunar si un numar nelimitat de interventii efectuate in urma sesizarilor telefonice. In pret sunt incluse urmatoarele operatiuni: - 2 ore/luna pentru dezvoltare site web - consultanta software si hardware - audit IT - Service, depanare si intretinere pentru calculatoare (inclusiv curatarea de praf sau schimbarea de componente atunci cand este necesar) -Instalare si configurare programe solicitate -instalare si mentenanta imprimante/fax-uri -suport instalare tonere -actualizare programe windows -actualizare program antivirus -configurare si support adrese email
- Număr anunț
- DA25119842
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti (CUI 7845886)
- Furnizor / câștigător
- IP EXPERT SOLUTION SRL (CUI 23153925)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.