Atribuită Cumpărare directă

Servicii hoteliere pentru 2 camere SINGLE in perioada 18-20 martie 2020 (2 nopti), inclusiv mic dejun.

Număr anunț
DA25183468
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728,20 RON
Valoare atribuită
728,20 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728,20 RON

din 728,20 RON estimat