Atribuită
Cumpărare directă
10 3028570 DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 500 ML BUC 7,00 64,46 379,18 72,04 20 3028569 DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 1000 ML BUC 3,00 67,44 170,02 32,30 30 7054313 MISAVAN DEZINF.DETERGENT PARDOSELI 1,5L BUC 2,00 18,04 30,32 5,76 40 7054312 MISAVAN DEZINF.DET.MULTIFUNCTINAL 750ML BUC 4,00 16,04 53,92 10,24 50 7033890 BUR.VASE JUMBO CANEL.EXPERTTO 3BUC/SET BUC 1,00 2,95 2,48 0,47
- Număr anunț
- DA25183490
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635,92 RON
- Valoare atribuită
- 635,92 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.