Atribuită Cumpărare directă

RISPEN 1MG 60TB/0.37 RISPOLEPT SOL FL1/12.79 ASENTRA 50MG 30TB/0.43 LEVOMEPROMAZIN 25MG 940TB/0.64 DIAZEPAM 10 MG 150TB/0.17 NITRAZEPAM 2.5MG 20TB/0.08 ANXIAR 1MG 100TB/0.15

Număr anunț
DA25183113
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
691,59 RON
Valoare atribuită
691,59 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691,59 RON

din 691,59 RON estimat