Atribuită
Cumpărare directă
MASCA OXIGEN ADULTI CU NEBULIZATOR. Forma anatomica - compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, rezervor cu capacitatea de 8 ml - transparent pentru substanta medicamentoasa, racord flexibil 2 m cu conector standard, steril. Dimensiuni: adulti si copii Modalitate de ambalare: 100 buc/cutie. Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL..
- Număr anunț
- DA25182348
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,50 RON
- Valoare atribuită
- 144,50 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.