Atribuită
Cumpărare directă
Lavazza SUPER CREMA boabe pac. 1 kg12 54.99 659.88 59.39 9% Lavazza Caffe Decaffeinato cafea boabe kg 2 69.99 139.98 12.60 9% Zahar brun 200 plc x 5 gr/pac. cut 8 17.9 143.2 12.89 9% Zahar alb 200 plc x 5 gr/cut. cut 1 8.99 8.99 0.81 9% Apa min carb BORSEC 0.5 lt 12buc/bax bax 26 17.88 464.88 41.84 9% Lapte cafea folie 7.5 gr x 10 buc folie 31 1.79 55.49 4.99 9% Coca Cola 330 ml doza buc 10 1.89 18.9 1.70 9% Apa t Schweppes 0.5 12 buc/bax bax 7 33.95 237.65 21.39 9% Coca Cola 0.5 lt 12 buc/bax 10 33.28 332.8 29.95 9% Ceai Lipton de fructe infuzie buc 7 8.89 62.23 5.60 9% Cafea Jacobs mac 250 gr buc 16 9.69 155.04 13.95 9% Lapte Tetr P DORNA 3,5% gras buc 21 4.89 102.69 9.24 9% Apa ton BITTER LEM 0,5 l bax 4 33.95 135.8 12.22 9% Pepsi TWIST 0.5. 12 BUC./BAX. bax 1 29.75 29.75 2.68 9% Apa min plata Aqua Carp 0,5 lt BAX 12 buc bax 46 21.48 988.08 88.93 9% Apa min plata Bucov 2 LT. 6 BUC/BAX bax 6 14.34 86.04 7.74 9% Lamai import cal I kg 2 6.99 13.98 1.26 9% Portoc cal I kg 5 4.39 21.95 1.98 9% Fruct kaki buc. buc 10 2.89 28.9 2.60 9% Suc SANTAL port rosii 1l buc 15 6.35 95.25 8.57 9% Suc SANTAL rodie 1l buc 15 6.35 95.25 8.57 9% Suc SANTAL merisoare 1l buc 10 6.35 63.5 5.72 9% Fererro Rocher 300 gr buc 4 29.99 119.96 10.80 9% RAFFAELLO 230 g buc 5 15.99 79.95 7.20 9% Chio MAXI M 225g buc 6 7.99 47.94 4.31 9% Arahide Nutline prajite in coaja rosie coapte 100g buc 10 5.49 54.9 4.94 9% Fistic MOGYI 140g buc 5 16.99 84.95 7.65 9% Ceai menta cutii buc 2 2.49 4.98 0.45 9%
- Număr anunț
- DA25126593
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.332,91 RON
- Valoare atribuită
- 4.332,91 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.