Atribuită
Cumpărare directă
SMANTANA 32% 5KG 15KG,CUS CUS HUTTON 5KG 4BUC,FASOLE BOABE 10KG,PESMET PELES 250G 40 BUC,MACAROANE HUTTON 5KG 5BUC, OREZ DERONI ORIGINAL 1KG 20BUC,FAINA 1KG HAJDU 10BUC, ULEI ARDEALUL 1L 24BUC, CEAI FRUCTE 100PL/CUT 10BUC, MAZARE OLYMPIA BORCAN 24BUC, IAURT DE FRUCTE 125G 100 BUC,PRAJITURA MAGURA 100 BUC,TELEMEA VRAC 7.64KG mai putin
- Număr anunț
- DA25112516
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.198,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.198,65 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.