Atribuită
Cumpărare directă
Rola hartie industriala, 3 straturi.Rola hartie industriala , din celuloza pura ,utilizata in ateliere, reciclabila si biodegradabila, rezistenta la umiditate,putere mare de absorbtie pentru apa si uleiuri. 3 straturi ,culoare albastra , dimensiuni portii min. 37,6 x 36 cm, nr. Portii minime:500, lungime rolamin 180 ml.Ambalare:2 buc/ bax.
- Număr anunț
- DA25124069
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.320 RON
- Valoare atribuită
- 4.320 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.