Atribuită Cumpărare directă

Concentratie: 9mg/ml; Forma: SOLV. PT. UZ PARENT. Ambalaj: Cutie x 10 fiole x 10 ml solv. pt. uz parenteral Producator: ANTIBIOTICE ma

Număr anunț
DA25118004
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33692500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,20 RON
Valoare atribuită
220,20 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,20 RON

din 220,20 RON estimat