Atribuită
Cumpărare directă
OTEL BETON B500-12MM(BARA) - 12MM - 330 KG OTEL BETON B500-10MM(BARA) - 12MM - 696 KG OTEL BETON PC52-20MM(BARA) - 12MM - 32 KG SMN D=1.18MM - 20 KG SMN D=3.0MM - 50 KG DISC DEBITARE 230X2MM DUCTIFLEX PRO - 10 BUC CL PLACAJ FF PLOP 20MM (2.44X1.22) NEGRU - 18 BUC CIMENT HEIDELBERG CEM II 42.5R - 40KG - 5 BUC
- Număr anunț
- DA25117788
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 14711000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.518,33 RON
- Valoare atribuită
- 5.518,33 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.