Atribuită
Cumpărare directă
Ribon zebra gk240t buc 5 Etichete Termice 102x25mm buc 5 Toner HP – 1102 buc 30 Toner Konica Minolta C224 BK buc 3 Toner Konica Minolta C224 Y,M,C buc 6 Weist toner kyocera 3051 buc 5 Toner laser kyocera 3051 bk buc 2 Toner laser kyocera 3051 y/m/c buc 6
- Număr anunț
- DA25135054
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.139,80 RON
- Valoare atribuită
- 11.139,80 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.