Atribuită Cumpărare directă

să aibă acoperire la nivelul întregii țări să aibă canale de muzică, filme și știri să aibă 60 de canale TV analogice să aibă 12 posturi radio incluse să aibă o gamă variată de pachete și prețuri mici pentru abonamente să realizeze instalarea în cel mai scurt timp posibil

Număr anunț
DA25138254
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,60 RON
Valoare atribuită
201,60 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,60 RON

din 201,60 RON estimat