Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici burete pentru whiteboard Burete magnetic Diverse culori Curata si adera usor pe tabla magnetica Dimensiuni: 106 x 52 x 22

Număr anunț
DA25105692
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,60 RON
Valoare atribuită
201,60 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,60 RON

din 201,60 RON estimat