Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spălare a flotei de autovehicule a primăriei Orașului Curtici pe o perioadă de 10 luni, conform ofertei nr.5636/24.02.2020

Număr anunț
DA25122345
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
MAGAZIN FLORADA SRL (CUI 20015367)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat