Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L ASEVI ANTIBACTERIAN. Daca este necesar se plateste si transportul produselor pana la sediul nostru, dar sa fie trecut pe aceeasi factura.

Număr anunț
DA25129835
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (PRIMARIA COMUNEI DARMANESTI) (CUI 4402540)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,40 RON
Valoare atribuită
142,40 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,40 RON

din 142,40 RON estimat