Atribuită Cumpărare directă

Conf ofertei nr.206/28.01.2020

Număr anunț
DA25130829
Autoritate contractantă
Comuna Sanger (Primaria) (CUI 5669333)
Furnizor / câștigător
SHADOW SRL (CUI 16508812)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.435,63 RON
Valoare atribuită
3.435,63 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.435,63 RON

din 3.435,63 RON estimat