Atribuită Cumpărare directă

UMAR DE REFERINTA: 60' PRET DE CATALOG: 488,74 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44100000-1 Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2) DESCRIERE: Produse intretinere -articole conexe

Număr anunț
DA25105913
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
Furnizor / câștigător
CRISADI TEAM FORTE SRL (CUI 36877067)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,74 RON
Valoare atribuită
488,74 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,74 RON

din 488,74 RON estimat