Atribuită Cumpărare directă

solutie de inhalat prin nebulizator , bronhodilatator

Număr anunț
DA25112205
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,40 RON
Valoare atribuită
121,40 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,40 RON

din 121,40 RON estimat