Atribuită Cumpărare directă

Conceperea, machetarea și imprimarea materialelor de informare și publicitate pentru proiectul ,,Îmbunătăţirea sistemului de monitorizare a tranzacţiilor intracomunitare”, cod SIPOCA 702

Număr anunț
DA25105974
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.075 RON
Valoare atribuită
19.075 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.075 RON

din 19.075 RON estimat