Atribuită Cumpărare directă

Plasa inox 2x1000mm, ochi: 16,51x16,51mm 5 m2 Platbanda inox 20x3mm 7,8 kg Bagheta 2mm 0,5kg

Număr anunț
DA25108764
Autoritate contractantă
COMUNA GANESTI (CUI 4436852)
Furnizor / câștigător
CATALONIA INOX SRL (CUI 25764399)
Cod CPV
14620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.127,22 RON
Valoare atribuită
1.127,22 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.127,22 RON

din 1.127,22 RON estimat