Atribuită Cumpărare directă

10% H2 + 10% CO2 in N2 cu certificat individual de analiza. Capacitate butelie 10 litri. Termen de livrare: cca 6 saptamani de la comanda ferma

Număr anunț
DA25109995
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.045,32 RON
Valoare atribuită
2.045,32 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045,32 RON

din 2.045,32 RON estimat