Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Cartuse Toner NOI NUMAR DE REFERINTA: 3 PRET DE CATALOG: 4.554,62 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: cartus Hp 05a 13 buc Capacitate 2300 pagini (5% incarcare/draft) cartus Brother tn2010 5 buc Capacitate 1000 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 79a 1 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) cartus Brother tn1030 4 buc Capacitate 1000 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 83a 3 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 26a 4 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 85a 4 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 44a 6 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 30a 7 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) cartus Hp 310a 4 buc Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) Drum unit brother dr1000 LIVRARE GRATUITA IN 4 ORE DE LA COMANDA INSTALARE GRATUITA VERIFICARE SI CURATARE GRATUITA A IMPRIMANTEI LA INSTALAREA CARTUSELOR mai putin Monitor LED TN Philips 21.5", NUMAR DE REFERINTA: 4 PRET DE CATALOG: 436,97 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32323100-4 Monitoare video color (Rev.2) DESCRIERE: DISPLAY Diagonala 21.5 inch Tehnologie display LCD TFT Tip rezolutie Full HD Rezolutie optima 1920 ... mai departe PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25112337
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.995,79 RON
- Valoare atribuită
- 12.995,79 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.