Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb Hitachi cf oferta din 24.02.2020 Motoferastrau Hitachi CS 30 EA: 6685175 = 24.20 6686304 = 19.73 6689735 = 3.88 6690074 = 11.75 6685185 = 33.02 6685183 = 15.63 6685182 = 11.75 6690897 = 11.75 6687325 = 41.60 Motoferastrau Hitachi CS 33 EDTP: 6698856 = 55.35 6699610 = 11.75 6699120 = 36.18 6698428 = 8.23 6698986 = 52.17 6696784 = 2 BUC = 8.23x2 buc = 16.46
- Număr anunț
- DA25109778
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
- Furnizor / câștigător
- GREBO 2003 SRL (CUI 15220934)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,45 RON
- Valoare atribuită
- 353,45 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.