Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta Primaria Branesti doreste achizitionarea a unui nr.de 180 buc.registre agricole 2020-2024 - 50 gospodarii la pret de 63,03 lei/buc. fara TVA si 1 buc.registru agricol centralizator 2020-2024 la pret de 25,21 lei/buc. fara TVA.

Număr anunț
DA25124866
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.370,61 RON
Valoare atribuită
11.370,61 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.370,61 RON

din 11.370,61 RON estimat