Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 1 buc SWITCH 48 PORT GIGABIT, 1buc SWITCH 5 PORT GIGABIT TP-LINK si 50 m CABLU PATCH CORD RJ45 1M necesare pentru Compartimentul Informatic din cadrul DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura si garantie Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA25125844
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.630 RON
Valoare atribuită
2.630 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.630 RON

din 2.630 RON estimat