Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet: 1x Digi Net Business Garantat 300; 477 RON 1x Digi Net Business Acces internet 300; 42,93 RON Servicii de telefonie: 4x DIGITEL CONECT 1; 19.08 RON Servicii de televiziune: 2x Analogic; 43,7RON Total 582,71 fara TVA. Oferta valabila pentru prelungirea contractului cu 12 luni. Achizitia se va face pentru 12luni.
- Număr anunț
- DA25123358
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "AUREL VIJOLI (CUI 29404473)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.992,52 RON
- Valoare atribuită
- 6.992,52 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.