Atribuită Cumpărare directă

CEFORT 1g flacon injectabil (i.m. + i.v.) / CEFTRIAXONUM =2000 fl MEROPENEM ATB 1000MG / MEROPENEMUM = 1000 fl

Număr anunț
DA25124511
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33631400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.190 RON
Valoare atribuită
20.190 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.190 RON

din 20.190 RON estimat