Atribuită Cumpărare directă

Drapel UE-exterior-100x150-ch 42,02 lei/buc - 6 buc Drapel Romania -exterior-100x150-ch 33,61 lei/buc - 6 buc Stema Romaniei 25x35 37,82 lei/buc - 2 buc

Număr anunț
DA25131303
Autoritate contractantă
Comuna Tomesti (CUI 15865574)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,42 RON
Valoare atribuită
529,42 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,42 RON

din 529,42 RON estimat