Atribuită Cumpărare directă

1. Covorase decontaminare / antibacteriene / antimicrobian 66 X 114 cm 2. Covorase decontaminare / antibacteriene / antimicrobian 115 x 45 cm 30 straturi adezive cu grosime totala de 2,4 mm. Contine un amestec antimicrobian si antifungic care distruge agentii patogeni(pana la 100 milioane bacterii pe gram). Covorul nu este doar bacteriostatic(nu impiedica doar dezvoltarea bacteriilor) ci datorita agentului chimic benzisothiazolin-3 -one, impregnat in covor, distruge microorganismele existente ( bacterii Gram pozitive, bacterii Gram negative si fungi patogeni).

Număr anunț
DA25125605
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.675 RON
Valoare atribuită
2.675 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.675 RON

din 2.675 RON estimat